-------------------Buď odvážný. Buď silný. Buď chytrý. Buď Princ!-------------------

PoP TFS (WW Tribute)

8. července 2010 v 21:58 | quack |  Videa
Ahoj...
Tak ze začátku - Ten nadpis je drsný... Tak ho rozložím... Prince of Persia The Forgotten sands (Warrior Within Tribute) :D Trochu delší... A ještě malý doplněk - Tribute -> Pocta... :)
Je to název videa, které se mi moc líbí a je to Fanmade (Tvorba fanouška). Je tam i krásná píseň... Prostě celé je to dobré. Video tak nějak ukazuje, jak už Princ je zoufalý z toho, jak pořád musí zabíjet a je mu to asi i líto (mě by to taky už vadilo), ale zjevně prostě nechce zemřít a tak bojuje stále dál a dál... Chce prostě změnit svůj osud... O tom to celé je... :)

Jinak ve hře uslyšíte jen 3 slůvka... Jsou z WW a říká je stařec... Možná někteří tuší, možná ne.. No jsou to slova "You will die" ... Snad všichni ví, co to znamená a kdo ne, ať si to přeloží na netu... Mi jednoslovný překlad nahání husí kůži... Tato slova se jinak nachází až na úplném závěru videa...
No, tak se kochejte videem a doufám, že autorovi nevadí, že mu takhle zvýšíme shlédnutí... :) Ale podle mě si taky nějakou tu poklonu zaslouží... :)
Tak to je pro dnešek vše... Zítra asi přidám nějaké obrázky k PoP SoT a napíšu založím už WW... :) Ahoj...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama